Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 7 lipca 2020

Do Opłatków Świątecznych wyprzedaż folijki kartki i inne ozdoby Wysyłka

Oferuję

Dodaj do:

Opis:

Do wyprzedaży są celofanowe przezroczyste folijki, oraz z kolorowym nadrukiem, a także kartki Świąteczne z błogosławieństwem od proboszcza oraz inne ozdoby nowe w podanych poniżej ilościach i cenach:

- Folijki przezroczyste o wymiarach 12 x 20 cm na opłatki, zaproszenia, prezenty, kartki itp w ilości 43 tys. sztuk. Pakowane są po 1 tysiąc sztuk, cena jednej sztuki 8 groszy. Przy zakupie 3 tys. sztuk wysyłka gratis.

- Folijki przezroczyste z kolorowym nadrukiem choinki o wymiarach 11,8 x 20 cm w ilości 10 tys. sztuk. Pakowane są po 500 sztuk.

- Folijki przezroczyste z kolorowym nadrukiem anioła o wymiarach 11,4 x 20 cm w ilości 2 tys. sztuk. Pakowane są po 500 sztuk, cena 8 groszy za sztukę.

- Opaski ozdobne w ilości 10 tys. sztuk

- Kartki Świąteczne z wizerunkiem Świętej rodziny i nadrukowanym błogosławieństwem rodziny od proboszcza, o wymiarach 14,5 x 10,4 cm w ilości 28 tys. Pakowane po 2 tys. sztuk.

- Gwiazdki ozdobne w ilości 11 tys. sztuk

Możliwa wysyłka według obowiązujących stawek. Są to rzeczy nowe nie używane widoczne na zdjęciach. Były one zakupione w celu pakowania opłatków Świątecznych, jednak teraz są one zbędne. Dodatkowe informacje tel. 697971617


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...