Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 maja 2018

może uratować życie!

Oferuję

Dodaj do:

Opis:

www.tamjestem.pl

serwis internetowy, rodzaj wirtualnego nieśmiertelnika. Stworzony po to aby pomóc lekarzom, ratownikom medycznym i innym służbom ratować zdrowie a nawet życie a także tożsamość osoby która się zgubiła.

Przykład : ktoś nieszczęśliwie przechodząc przez ulicę został potrącony przez samochód w wyniku czego stracił przytomność. Służby ratunkowe po przyjeździe na miejsce zdarzenia będą miały ułatwione zadanie jeżeli odnajdą przy poszkodowanym nieśmiertelnik serwisu tamjestem.pl

Zarejestruj siebie lub osobę którą się opiekujesz, umieść informacje o przebytych i obecnych chorobach, uczuleniach, zażywanych lekach, grupie krwi, dane kontaktowe do bliskich osób i inne informacje które uznasz za ważne. Daj w ten sposób szansę lekarzowi na skuteczniejszy ratunek.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Jedyną opłatą jest zakup karty użytkownika czyli nieśmiertelnika, który kosztuje 89 zł. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają właśnie wzór nieśmiertelnika.

Serwis ma swoją angielskojęzyczną wersję, warto zatem swoje konto przetłumaczyć na język angielski. W ten sposób tamjestem.pl pomocny będzie także za granicą.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...